skocz do treści skocz do menu

Teraz Góry

terazinfo.pl

Inne serwisy Teraz


Regulamin


1. Każdy użytkownik może zgłosić stronę do katalogu TerazInfo.pl2. Witryna podana przez użytkownika zostaje poddana ocenie redaktora. Redaktor ocenia zarówno treść merytoryczną, jak i estetyczną.3. Proponowana strona musi być prawidłowo i dokładnie opisana, słowa kluczowe należy oddzielić przecinkami i nie wolno ich powtarzać. Opis strony musi dotyczyć tylko zawartości zgłaszanej strony, nie wolno w opisie, słowach kluczowych, tytule podawać znaków specjalnych, danych kontaktowych, cen, sloganów reklamowych, ofert itp.4. Jeżeli zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone przez redaktora, wpis zostanie dodany do katalogu TerazInfo.pl, a użytkownik zostanie powiadomiony listownie na adres e-mail podany w zgłoszeniu.5. Katalog TerazInfo.pl zastrzega sobie prawo do akceptacji bądź odrzucenia stron zgłoszonych do katalogu. Powodem odrzucenia może być niezgodność tematyki serwisu z kategorią katalogu, niezgodność z polskim prawem, nieosiągalność witryny w momencie moderacji itp.6. Katalog TerazInfo.pl zastrzega sobie prawo do edycji Państwa opisu, słów kluczowych oraz tytułu strony w celu dostosowania wpisu do wymogów naszego katalogu. Edycja zgłoszenia może polegać na: poprawieniu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, skróceniu ilości znaków w opisie, zmodyfikowaniu tytułu strony, usunięciu zabronionych elementów tekstowych (patrz pkt. 3).7. W katalogu TerazInfo.pl może znaleźć się jeden odnośnik do Twojej strony w wybranej kategorii. Prosimy więc o staranny dobór kategorii, ponieważ źle zlokalizowany wpis może być powodem usunięcia odnośnika przez redaktora. Nie należy wysyłać zgłoszenia kilkakrotnie. Katalog jest moderowany codziennie, a wpisy do niego są dodawane możliwie jak najszybciej.

8.Założenie konta na stronie www.gory.terazinfo.pl jest równoznaczne w wyrażeniem zgody na otrzymywanie droga mailową informacji od administratora serwisu.Administrator Katalogu nie doda oferty/strony jeśli do jej dodania został użyty mail fikcyjny, nieistniejący lub nieprawidłowy.


9. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację powyższego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z zawartymi tu ustaleniami nie możesz dodać swojej strony do katalogu.10. Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 10-07-2007 do odwołania. Katalog TerazInfo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Wszelkie zmiany i uaktualnienia będą edytowane na bieżąco.  • Polecamy: